У Росії 20-річного українця навмисно підсадили на наркобізнес і довели до самогубства — правозахисник

Російський правозахисник Володимир Осечкін розповідає, що в російській колонії 20-річного українця підсадили на наркобізнес, а потім довели до самогубства.

За словами правозахисника та засновника соціальної мережі Gulagu.net  Володимира Осечкіна, українця Станіслава Трунякова виманили до Росії на начебто заробітки у 2016 році.

Про це Володимир Осечкін повідомив у коментарі Громадському радіо. 

«Людина в Інтернеті під ніком «Могучий» його вмовила приїхати до Росії на заробітки. Вже у Росії йому запропонували звичайну роботу. Але потім Станіславу дали сумку, щоб у якості кур’єра він доставив її із Тюмені до Іркутська», — зазначив правозахисник. 

За словами правозахисника, Станіслав Труняков не знав, чим наповнена сумка. 

«Він взяв цю сумку і повіз її. Вже на наступній станції його оглянули співробітники поліції. Правоохоронці цілеспрямовано обшукували його сумку, наче їм хтось раніше повідомив, що там повинно бути», — розповів правозахисник Володимир Осечкін. 

Далі Станіслава  Трунякова затримали і виголосили обвинувачення. 

«Вже весною 2017 року  він був засуджений і, фактично, вирок свій не  оскаржував, тому що він перебував під постійним тиском. На нього тиснули і говорили, щоб навіть не намагався скаржитись. За нашою інформацією, це були ті оперативники, які організували дану операцію» — зазначив Осечкін.  

Правозахисник не сумнівається, що 20-річного українця виманили до Росії і підставили. 

«Ми припускаємо, що минулого року була розформована Федеральна служба по контролю за оборотом наркотиків. Після того її функція була передана МВС. І, за нашою інформацією, до МВС прийшов указ, щоб активізували боротьбу із наркотрафіком і, відповідно, досягнули певних показників і результатів», — розповів правозахисник. 

Такі дані правозахисник та засновник соціальної мережі Gulagu.net Володимир Осечкін отримав в результаті власноруч зібраної інформації. 

«25 червня пізно увечері до нас на гарячу лінію прийшло одразу декілька повідомлень від трьох різних людей. Один із низ – це ув’язнений із самої колонії, у якого є мобільний телефон. Ще двоє — родич ув’язненого, і, припускаємо, третя людина є співробітником колонії», — розповів правозахисник.

Усі три повідомлення доводили, що «Станіслав Труняков, 20-річний українець, який відбував покарання у колонії №2 Тюменської області вчинив суїцид — повісився — тому що його впродовж довгого часу доводили до цього».

Далі Осечкін із командою мережі  Gulagu.net зв’язався із трьома інформаторами, щоб отримати детальнішу інформацію, де і дізнався, що хлопця підсадили на наркобізнес.

За словами правозахисника, раніше Станіслав Труняков ніколи не займався наркобізнесом.

Нагадаємо, Станіслава Трунякова знайшли повішеним 25 червня в виправній колонії № 2 міста Тюмені. Хлопець із Луганщини повісився, щоб врятувати себе від насильства, а свою сім’ю від багатотисячних виплат «злодіям у законі». Він був одним з тисяч так званих «українських наркокур’єрів»

Источник: Громадське радiо
Важно. Рейтинг — 1
Поделиться с друзьями

нет комментариев

Чтобы оставлять комментарии необходимо войти на сайт или зарегистрироваться

Топ-блоги: ВАЖНО

15 августа 2018 в 12:37
Полагаю, что теперь доказано: сведения с грифом «Совершенно секретно» о моем брате разглашены в угоду руководства преступной группы Мальцева Светлана Владимировна
10 августа 2018 в 09:20
Благодарность эксперту Gulagu.net Борису Ушакову Синюков Андрей
9 августа 2018 в 23:24
Незаконный досмотр адвоката - плевок в сторону всего адвокатского сообщества. Открытое письмо Президенту Федеральной палаты адвокатов России Ю.С. Пилипенко Мальцева Светлана Владимировна
13 августа 2018 в 23:24
Программа "АнтиГУЛАГ". Продолжение. Правовая инициатива команды Gulagu.net Осечкин Владимир Валерьевич
15 августа 2018 в 07:09
Да здравствует "борьба с коррупцией" в Кемеровской области: человек, подписавший акт ввода в эксплуатацию "Зимней вишни" продолжает получать на личный счет многомиллионные откаты. ДОКАЗАТЕЛЬСТВА. Купряжкин Руслан

Мнение